![Коя е билката Коя е билката](https://booktrading.bg/image/cache/catalog/koia-e-bilkata-ciela-front-550x550h.jpg)
Автор: | Искра Урумова, Елионора Недялкова |
Година на издаване: | 2023 |
Език: | Български |
Корица: | Мека |
Страници: | 144 |
Издател/Прозиводител: | Сиела |
ISBN/Barcode: | 9789542843344 |
Код: | 0033.37574 |
Размери: | 0.25 kg ( 13 cm x 20 cm ) |
- Налично
От същия бранд
Във всеки дом има по една тетрадка, изписана на ръка и по-ценна от най-скъпата книга. В нея се крият знания, мъдрост и рецепти, предавани с обич от поколение на поколение, събирани от близки и познати, пазени грижливо и приготвяни с любов.
„Коя е билката?“ от Искра Урумова и Елионора Недялкова е скътала между страниците си част от магическата тайна на тези тефтери. В нея ще откриете отговори на въпроси като коя е билката за най-много болести, най-трудно откриваемата или най-опасната за употреба? Има ли билка против страх и стрес? Съществува ли билка за любов? А за предпазване от лошите мисли на другите? Коя е най-мистериозната билка?
Очакват ви още позабравени народни песни, тайнствени заклевания и полезни рецепти от миналото и една съвсем истинска приказка. „Коя е билката?“ ще ви напътства и ще ви предпазва, защото не всеки лек можем да приготвяме сами и има растения, към които не бива да посягаме.
Заслужаваме да знаем това, защото сме родени в царството на билките!