МЕНЮ
Количка

Маги Халваджиян: Без реклами

Маги Халваджиян: Без реклами
Маги Халваджиян: Без реклами
Година на издаване: 2023
Език: Български
Корица: Твърда
Националност: Българска
Страници: 576
Издател/Прозиводител:СофтПРЕС
ISBN/Barcode:9786191519576
Код:0016.12994
Размери: 1 kg ( 16 cm x 23 cm )
  • Налично
39.99 лв.

Забавна и откровена автобиография на един от най-успешните и обичани телевизионни продуценти в България, която разкрива не само професионалния му път, но и личните моменти, които го формират. Книгата е не само хроника на създаването на телевизионни формати, но и поглед върху живота на човек, който е бил зад кулисите на някои от най-големите телевизионни проекти в България.

Стилът на Магърдич Халваджиян е остроумен, хумористичен и лично ангажиран, като той споделя свои неразказани истории и предизвикателства от дългогодишната си кариера.


В автобиографията си „Без реклами“ Магърдич Халваджиян повдига завесата и разкрива всичко от своето минало - без сценичен грим, откровено, лично. Като в приятелски разговор телевизионният визионер грабва вниманието на книжните зрители и страница по страница разказва за превратностите, изпитанията и успехите в преломния си живот.

Как се стига от „7 дни ТВ“ до Netflix, от България до Мексико и САЩ, от Бояна до Холивуд? Как се покорява националния ефир в няколко телевизии? Какво е да отстояваш принципите си, когато рискът е адски голям, а залогът – цялата ти кариера? Как жонглираш с няколко фирми в десет различни сфери на бизнеса? Как, по дяволите, оцеляваш при толкова стрес, когато невъзможният дедлайн е твой начин на живот?

Продуцентът визионер Магърдич Халваджиян е подготвил отговорите на тези и много други въпроси за живота си, както най-добре умее – с чудна история, сякаш грабната от филм с 11 награди „Оскар“:

В началото на седемдесетте едно петгодишно момче изчезва във Варна и родителите му започват трескаво да го търсят при съседи, приятели, по улиците, в дворовете... Няма го. Майката се опасява, че е отвлечен, макар по онова време такива неща да не са се случвали. Бащата пък внезапно се спира пред киноафиша, който известява варненци, че в киното дават филма с Джулиано Джема – „Сбогом, гринго“. Любимият филм на чудното дете Маги Магейро – прякор, измислен именно от баща му. Разбира се, точно там откриват „изгубения“ хлапак – пред вълшебния екран, който ще бележи целия му живот, на първия ред в киното. Той е ококорил очи, стиснал облегалките за ръце, защото предстои любимата му сцена.

Такова е началото на биографията на Магърдич Халваджиян, чиято любов към магията на киното и телевизията днес му е спечелила десетки признания, награди и успехи.

Хванете за ръка това любознателно момче и го последвайте в шеметното му житейско приключение, където има младежки каскади, бизнес драма, телевизионни кулминации, скандални обрати, всепобеждаваща любов и, разбира се, хепиенд.

И няма нито една реклама!


Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за роботи