МЕНЮ
Количка
Празнично работно време! / Почивни дни: 18.04, 21.04, 1.05, 06.05

Моята мрачна страст - книга 2

Моята мрачна страст - книга 2
Моята мрачна страст - книга 2
Моята мрачна страст - книга 2
Моята мрачна страст - книга 2
Моята мрачна страст - книга 2
Моята мрачна страст - книга 2
Моята мрачна страст - книга 2
Автор: Л. Дж. Шен, Паркър С. Хънтингтън
Възраст: 18+
Година на издаване: 2024
Език: Български
Корица: Мека
Националност: Американска
Оригинално заглавие: My Dark Desire
Поредица: Dark Prince Road
Преводач: Албена Радославова
Страници: 624
Издател/Прозиводител:Сиела
ISBN/Barcode:9789542848530
Код:0033.45751
Размери: 0.3 kg ( 13 cm x 20 cm )
  • Налично
32.90 лв.

Това заглавие не се препоръчва за лица под 18 години. Историята е плод на авторовото въображение. Изданието може да съдържа експлицитен език и/или графично описание на сцени на насилие, секс, психически и физически тормоз и други действия, които могат да навредят на психичното ви здраве. Ако някое от тези неща събужда у вас притеснения и неприятни чувства, пропуснете това заглавие.

Тя е неговото най-сладко изкушение – и заплаха за най-мрачната му тайна…
Имам план – простичък и следователно обречен на успех. За малко ще обърна гръб на безкрайното чистене, износените дрехи и постоянния тормоз от мащехата ми и двете ми доведени сестри. Ще облека красива рокля и ще се промъкна без покана на бала на най-желания ерген в страната – Закари Сун. Ще открия и ще си върна онова, което ми принадлежи. И после ще се измъкна като по пантофки.
Проблемите започнаха, когато арогантният богаташ ме спипа на местопрестъплението и само отчаяното бягство, при което загубих едната си обувка, ме спаси. Но не задълго. Защото той не просто ме откри, ами и държи да ме накаже, като ме принуди да работя за него. За да може да ме унижава всеки ден.
Зак Сун е зима в човешки облик – студенокръвен, безчувствен, не позволява на никого да го докосва; сякаш в гърдите си има не сърце, а лед. Методичен, мълчалив и откровено жесток, той си е проправил път към върховете на богатството по най-безскрупулния начин.
Но с всеки негов поглед сякаш пожар лумва в кръвта ми. Той може да има всичко. Аз вече изгубих всичко. Ала любимата и на двама ни игра „Го“ ме е научила, че изкусната стратегия е по-важна от бруталната сила. А любовта винаги е по-силна от омразата.

„Моята мрачна страст“ е втората книга от поредицата Dark Prince Road.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за роботи