МЕНЮ
Количка
Празнично работно време! / Почивни дни: 18.04, 21.04, 1.05, 06.05

Неприятната страна на мира - книга 2

Неприятната страна на мира - книга 2
Неприятната страна на мира - книга 2
Неприятната страна на мира - книга 2
Неприятната страна на мира - книга 2
Неприятната страна на мира - книга 2
Автор: Джо Абъркромби
Година на издаване: 2022
Език: Български
Корица: Мека
Националност: Английска
Оригинално заглавие: The Trouble with Peace
Поредица: Ерата на безумието
Преводач: Ангел Ангелов
Страници: 736
Издател/Прозиводител:Сиела
ISBN/Barcode:9789542840268
Код:0033.37434
Размери: 0.2 kg ( 13 cm x 20 cm )
  • Налично
34.90 лв.
Конспирация. Предателство. Бунт. Мирът е просто едно по-различно бойно поле.
Савин дан Глокта, първият и най-безмилостен предприемач в Съюза, е загубила почвата под краката си – макар да е дъщеря на архилектор Глокта, нейната репутация и влияние са силно уязвени след бунта във Валбек. Но тя има своята свирепа амбиция и е готова на какво ли не – дори да предаде баща си и краля, – за да си отмъсти на всички.
Героите като Лео дан Брок и Стаур Здрачния са щастливи само когато воюват – а мирът е още едно изпитание, което трябва да бъде преодоляно. Коват се нови съюзи, планират се причини за война и клетвите за вярност се потъпкват.
Клетият крал Орсо пък осъзнава колко е тежка короната – политиката е като разходка из лабиринт, осеян с бляскави остриета, и всяка крачка изглежда погрешна. А едно наглед напълно справедливо обесване се превръща в истински кошмар.
Старите начини са захвърлени заедно със старите водачи, но новите предводители скоро ще открият, че никой съюз, никое приятелство и никоя лоялност не са особено трайни в Света на Първия закон, където войната е единствената константа.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за роботи
Етикети: проза , фентъзи , Сиела