
| Автор: | Нора Робъртс |
| Година на издаване: | 2022 |
| Език: | Български |
| Корица: | Мека |
| Националност: | Американска |
| Поредица: | В смъртта |
| Преводач: | Мария Демирева |
| Страници: | 416 |
| Издател/Производител: | Хермес |
| ISBN/Barcode: | 9789542621768 |
| Код: | 0002.18608 |
| Размери: | 0.2 kg ( 13 cm x 20 cm ) |
- Налично онлайн
Лейтенант Ив Далас е свикнала да се намира под светлината на прожекторите. Публичните случаи, които разследва, и бракът ѝ с милиардера Рурк винаги са привличали медийното внимание и са пораждали клюки. Сега обаче тя се превръща в обект на желание, което граничи с мания.
С партньорката ѝ Пийбоди са извикани на поредното местопрестъпление в Ню Йорк. Жертвата е известната адвокатка Лианор Бастуик, с която Ив е влизала в множествено ожесточени спорове. Убиецът е оставил лично послание до лейтенант Далас, изписано с кръвта на Лианор. Той вярва, че между тях съществува специална връзка и не би се поколебал да убива заради нея.
Ив е принудена да се впусне в опасна психологическа игра, чийто залог са човешки животи. В началото – на нейните врагове, след това – на най-близките й приятели, а накрая – и нейният собствен. Защото границата между любовта и омразата често е прекалено тънка, а времето не е на нейна страна.
















