
Автор: | Симона Стоева |
Година на издаване: | 2025 |
Език: | Български |
Корица: | Мека |
Националност: | Българска |
Страници: | 400 |
Издател/Прозиводител: | Сиела |
ISBN/Barcode: | 9789542851356 |
Код: | 0033.45866 |
Размери: | 0.35 kg ( 14 cm x 21 cm ) |
- Налично
От същия бранд
Авторката на „Всички ние сме мечти“ отново ни повежда на емоционално пътешествие дълбоко в дебрите на човешкото сърце с новия си роман „Под негово влияние“.
Никой няма глупостта да избяга от най-щастливите си летни дни.
Завършила медицина с отличие, младата лекарка Адриана Вазова има само едно лято за себе си, преди да се посвети на специализацията си по кардиология – своята първа любов. След години, преживени сякаш на пауза, тя най-накрая е готова да се изправи пред страховете си и да заживеe истински. Всичко, от което има нужда, е малкият списък с мечти и предизвикателства, скрит в калъфчето на телефона ѝ, морето и варненското лято.
Всички истини на света са нечии измислици.
За Явор Огнянов, свикнал да не се съобразява с хората, обещанията и отлитащото време, това е просто поредното лято… По-лесно е да не носи отговорност за нищо – и дума да не става за чуждите сърца или дори за своето собствено. Затова и единственото правило в живота му е да не се влюбва и да не позволява на никого да се влюбва в него.
Докато една вечер, по време на игра, в която намира чужд списък с желания, решава, че това е неговият шанс най-накрая да направи нещо смислено с дните си.
…в сърцето ти може да влезе човек само когато то е цяло.
Лятната игра без строги правила бързо се превръща в мъртво вълнение, което повлича душите им в дълбокото – там, където морето отмива пластовете самозаблуди, лустро и преструвки. Там, където сърцата им остават оголени и изкарват на показ най-лошите, най-тайните, най-прокажените кътчета на самите себе си.
Дали изобщо може да има победител в една игра без правила? Или и двамата са напът да загубят всичко…